פיתוח חדש של רובוט הומונואיד – Robo-C

פיתוח חדש של רובוט הומונואיד – Robo-C

חברת פרומובוט, המדורגת כחברה המובילה בשוק הרובוטים ההומניואידים , פיתחה רובוט הומונואיד החדש בשם רובו-סי. לרובו-סי יש מראה חיצוני אנושי – צבע עור שלו מותאם לצבע של האוכלוסייה באזור בו הוא שולב, עור הפנים שלו הוא עם נקבוביות, יש לו קול אנושי שניתן להתאים לפי דמויות שונות, גיל ואפילו תכונות אופי. הוא דובר 11 שפות, יש לו 600 רגשות אנושיים ו- 29 תנועות שרירים.

ההשפעה הגדולה ביותר של הרובוטים ההומונואידים היא על שוק העבודה הנוכחי. הם מסייעים בעיקר במשימות חזרתיות לצורך שיפור איכות השירות בארגונים.
מעל 560 רובוטים הומונואידים שולבו ב- 40 מדינות ברחבי העולם, בעיקר באזורים ציבוריים. הם מתקשרים עם אנשים, הם יודעים לענות על שאלות, ולסייע בכל סוגי המשימות. רובוטים אלו, משתלבים בשוק העבודה בתפקידים כמו פקידים, עוזרים ציבוריים ואישיים, מנהלים  ואפילו מדריכי טיולים, ומקדמי מכירות. הם אומצו גם בבתי החולים ובמסגרות המרפאה לניהול תרופות, משלוח ארוחות, בדיקת ויטמינים, והיתרון שהם לא חשופים למחלות זיהומיות.
בואו לא נשכח שהם גם מקלים על חייהם של העובדים – הם מעורבים בפחות ויכוחים וסכסוכים, הם עושים עבודות חזרתיות ורוטיניות והיתרון שהם משרתים יותר אנשים בפחות זמן.

בזכות הקורונה הביקוש לרובוטים עלה ועוד רבים מהם יגיעו בעקבותיהם.

הרשמה לניוזלטר

רוצים להישאר עדכניים ורלוונטיים?
הרשמו לניוזלטר שלי

לפרטים נוספים

נא מלאו את הטופס ואצור איתכם קשר בהקדם 

דילוג לתוכן