מה אני

מציעה

הרצאות

אם בא לכם לשמוע הרצאה מרתקת ומעשירה,
על חדשנות טכנולוגית והשפעותיה על כל תחומי החיים שלנו,
בעיקר על עולם העבודה.
אם אתם סקרנים לדעת מה צופן לנו עתיד,
אז הגעתם למקום הנכון!

עתיד עולם העבודה – איך להצליח בשוק העבודה החדש, המשובש והמשתנה
אנחנו חיים בעולם טכנולוגי, בו השינויים מתרחשים בקצב מהיר מאוד.
גידול בקצב אימוץ הטכנולוגיות כמו אוטומציה ובינה מלאכותית יגרמו לעליה בכמות משרות בהן נצטרך לעבוד בשיתוף הפעולה עם מכונות ואלגוריתמים, מה שיגדיל בצורה משמעותית את הפער בכישורים הנדרשים.
בהרצאה נדבר על מגמות וטרנדים, על תחזיות עתידיות, על ההשפעות הטכנולוגיות על המשרות הקיימות ועל המשרות החדשות, על הכישורים הנדרשים, על אתגרים עתידיים, הזדמנויות ומה אנחנו יכולים לעשות כבר היום כדי להצליח מחר.
משודרגים - האם הטכנולוגיה תהיה חלק מהגוף שלנו?
היום בעזרת הטכנולוגיה אנשים יכולים לשפר את היכולות האנושיות שלהם ולהפוך לאנשים משודרגים. בעזרת שילובים של תחומים שונים, כגון חיבור בין ההנדסה והביולוגיה, מדע חומרים והנדסה גנטית ניתן לשדרג אנשים, להפוך לסייבורגים וליצור סוג חדש של היצור האנושי. בהרצאה נכיר ונחשף לגל פריצות דרך טכנולוגיות המאפשרות ליצור חיבורים ושילובים חדשים בין תחומים שונים, אשר יעזרו לארגונים להסתכל קצת אחרת על פעילות הליבה שלהם ולחשוב על שילובים וכיוונים חדשים כדי לקדם תהליכי חדשנות ולהפוך לארגונים חדשניים ורלוונטיים.
מהפכת הבינה מלאכותית - ChatGPT ופיתוח Power Skill עם כלי AI
ההתפתחות של הבינה מלאכותית (AI) משפיעה על כל התעשיות ותחומים.
יישומי בינה מלאכותית הופכים לחלק בלתי-נפרד מחיינו האישיים והעסקיים.
היום ניתן לשפר בצורה משמעותית את הפרודוקטיביות בעבודה, לייצר רעיונות ולקדם חדשנות בעזרת היכולות העצומות של כלי בינה מלכותית.
ההרצאה מתמקדת בסקירת כלי AI, דוגמאות לשימוש ופיתוח יכולות על (Power Skills) שיעזרו לעובדים וארגונים להישאר עדכניים, חדשניים ורלוונטיים.
חדשנות טכנולוגית וסקס – על טכנולוגיה, אהבה וכל מה שביניהם
אחד התחומים שמתפתח וצומח בשנים האחרונות הוא תחום ה-Sex-Tech. היום בעזרת הטכנולוגיה אנשים יכולים לשפר את איכות החיים שלהם. השאלה האם הטכנולוגיה כמו מציאות רבודה, בינה מלאכותית, רובוטיקה והאינטרנט של הדברים תשפר ותשפיע על הדרך בה אנו יוצרים קשרים, נפגשים לדייטים, מתאהבים ומקיימים מערכות היחסים שלנו עם בני/בנות הזוג. ההרצאה לא מתאימה לבעלי לב חלש, אלא לאנשים עם ראש פתוח. הרצאה מלאת הפתעות, הומור וחדשנות
חיים בסרט - המדע הבדיוני שהפך למציאות
בהרצאה נדבר על המדע הבדיוני שהפך מזמן למציאות.
דרך סרטי מדע בדיוני נסקור פיתוחים, חידושים וטכנולוגיות פורצות דרך בתחומים שונים.
נדבר על ההשלכות של הבינה המלאכותית (AI) והאלגוריתמים לומדים אשר ישנו את האופן בו אנו חושבים, לומדים, מתנהגים ומקבלים החלטות.
אז מה צופן לנו עתיד?
סדנאות
סדנת - אומנות הפרומפטינג עם ChatGPT
מטרת הסדנה לעזור לאנשים ללמוד לעבוד עם כלי AI, להתנסות ביכולות הנפלאות של מודלי שפה גדולים כמו ChatGPT, Copilot, Gemini, Claude כדי לשפר ולייעל תהליכי עבודה, להגדיל פרודוקטיביות, לעודד חשיבה חדשנית, לפתח מיומנויות כמו שאילת השאלות, חשיבה ביקורתית ולייצר חדשנות בתוך הארגון. בסדנה נלמד לעבוד עם מודלי שפה כמו ChatGPT לפי שיטה סדורה שתעזור לכם לפצח כל אתגר עסקי כדי להפוך לעובדים בעלי ערך רב לארגון שיודעים למנף כלי AI בתהליכי העבודה.
סדנת רעיונאות (Ideation AI) ליצירת רעיונות מקוריים לאתגרים עסקיים
מטרת הסדנה היא לפתח חשיבה יזמית, לעורר חדשנות ולחשוב על אתגרים עסקיים בדרכים חדשות.
בסדנה נכיר שיטות סדורות לפיתוח רעיונות מקוריים על פי מתודולוגיות מעולמות החדשנות ונתנסה בכלים פרקטיים שיעזרו במציאת פתרונות ישימים ובעלי ערך לבעיות קיימות. במהלך הסדנה נעזר בכלי בינה מלאכותית (AI) החל משלב יצירת רעיון ועד שלב היישום.
סדנה לפיתוח מיומנויות דיגיטליות
מטרת הסדנה להכיר ולהתנסות בכלי בינה מלאכותית (AI) שיעזרו לכם לחסוך זמן בביצוע משימות. בנוסף תפתחו כישורים שכל עובד זקוק להם כדי לשפר ביצועים אישיים, להיות הרבה יותר פרודוקטיביים ולהתנהל טוב יותר בסביבה דיגיטלית מתקדמת.
סדנת Networking
מטרת הסדנה לעזור לאנשים ללמוד ולפתח מיומנות ליצירת רשת קשרים אישיים ועסקיים גם באינטרנט וגם בעולם הפיזי, שיעזרו לכם להשיג מטרות אישיות ועסקיות
Be Relevant
יעוץ לארגונים
מלווה מנהלים בכירים בתהליכי שינוי וחדשנות. עוזרת לארגונים לאמץ חשיבה חדשנית כדי לשפר ולייעל תהליכי העבודה שלהם, לבנות תרבות של חדשנות, להתאים את עצמם לשינויים ולהגיב אליהם בצורה מיטבית שיעזור להם להצליח בעולם תחרותי ומאתגר.
כאינטגרטורית בין יחידות עסקיות לבין מערכות מידע וכמנהלת פרויקטים בעשרות ארגונים שונים, אני יוצרת שפה משותפת וחיבור בין שני גופים (גוף עסקי ומערכות מידע) שלא דוברים את אותה השפה, וע"י העברת מסרים מדוייקים ותקשורת בין אישית ויצירת אמון, עוזרת לגשר על הפערים, להוריד התנגדויות ולייצר שיתוף פעולה שמוביל להצלחת הפרויקטים.
מנטורינג לשכירים
עוזרת לאנשים לבנות את הרלוונטיות שלהם כדי להצליח בשוק העבודה המשתנה ע"י פיתוח מיומנויות הכרחיות וכישורים שנדרשים היום.
אני מאמינה שכל אחד ואחת מכם יכולים לעזור לעצמכם להישאר עדכניים ורלוונטיים ולגרום למשרות להגיע אליכם. מה שצריך לעשות בשביל זה הוא להכיר את חוקי המשחק החדשים, ללמוד ליצור רעיונות ולייצר הזדמנויות חדשות.
אי אפשר היום לסמוך שארגון ידאג להכשרה המקצועית שלכם.
אני מזמינה אתכם להצטרף לתוכנית ליווי אישית או קבוצתית כדי לקבל כלים פרקטיים שיעזרו לכם לייצר את הערך המוסף שארגונים מחפשים היום בכל מועמד.
אם אתם רוצים להתקדם בתוך הארגון או מחוצה לו, לעבור לתחום עיסוק חדש, או למצוא את המקום הנכון עבורכם, בתוכנית ליווי תקבלו ארגז כלים שיעזרו לכם להגדיל בצורה משמעותית את הסיכויים שלכם להישאר רלוונטיים גם בתקופות של אי וודאות.
תמונות וסרטונים
לקוחות מספרים

הרשמה לניוזלטר

רוצים להישאר עדכניים ורלוונטיים?
הרשמו לניוזלטר שלי

לפרטים נוספים

נא מלאו את הטופס ואצור איתכם קשר בהקדם 

דילוג לתוכן