מה אני

מציעה

הרצאות

אם בא לכם לשמוע הרצאה מרתקת ומעשירה,
על חדשנות טכנולוגית והשפעותיה על כל תחומי החיים שלנו,
בעיקר על עולם העבודה.
אם אתם סקרנים לדעת מה צופן לנו עתיד,
אז הגעתם למקום הנכון!

חדשנות טכנולוגית בעולם תעסוקה – איך להצליח בשוק העבודה של העתיד
כבר היום חלק מהעבודות הוחלפו ע"י הטכנולוגיה ובעוד מספר שנים מעל 50% מהמשרות המוכרות לנו כיום צפויות להיעלם. בהרצאה נדבר על פיתוחים טכנולוגיים וההשלכות על משרות הקיימות, על פיתוח כישרון ההישרדות, מיומנויות חיוניות, אתגרים עתידיים והזדמנויות בשוק העבודה.
חדשנות טכנולוגית וסקס – על עתיד המין ותחליפים בזוגיות
היום בעזרת הטכנולוגיה אנשים יכולים לשפר את היכולות האנושיות פיתוחים חדשניים ושינויים טכנולוגיים ישפיעו וישנו לגמרי את עולמנו. איך רובוטים, האינטרנט של הדברים והאינטליגנציה המלאכותית ישנו את עתיד האינטימיות שלנו? בהרצאה נסקור מה הן האפשרויות החדשות שעומדות בפנינו ואיך הן ישפיעו על מערכת היחסים שלנו עם בני הזוג.
משודרגים - האם הטכנולוגיה תהיה חלק מהגוף שלנו?
היום בעזרת הטכנולוגיה אנשים יכולים לשפר את היכולות האנושיות שלהם. לרוב האנשים אין מושג עד כמה מהר דברים משתנים. רובוטים, סייבורגים ואנשים עם יכולות על אנושיות – כבר לא דברים של סרטי מדע בדיוני. בהרצאה נדבר על טכנולוגיות שישנו את עתיד האנושות וישפיעו על אבולוציה האנושית.
חיבור בין טכנולוגיה לכסף – איך פוגשים רעיונות שהופכים למציאות
ככל שהטכנולוגיה מתפתחת כך גדלות הזדמנויות כלכליות. האינטרנט פותח בפנינו עולם שלם של נכסים בעידן החדש. בהרצאה אציג את עולם הפינ-טק, נדבר על המגמות שישפיעו על אופן שבו נתנהל, נתנהג ונקבל החלטות בשנים הקרובות ועל ההזדמנויות תוך כדי ניצול החדשנות, הדיגיטל ויצירתיות.
חשיפה לעולם העתיד הטכנולוגי – זה לא מדע בדיוני, העתיד כבר כאן
העולם נע מהר מאד ומשתנה לנגד עינינו. אנחנו נמצאים בעיצומם של שינויים טכנולוגיים אשר ישפיעו וישנו לגמרי את עולמנו, כפי שאנו מכירים אותו. טכנולוגיות גנומיות, טכנולוגיות מח , אינטליגנציה מלאכותית ואלגוריתמים לומדים אשר מנחים אותנו ומכוונים אותנו להחלטות ולדרכי התנהגות ביומיום ישנו את האופן שבו אנו חושבים ומתנהגים. בהרצאה נסקור פיתוחים, חידושים וטכנולוגיות פורצות דרך בתחומים שונים, שישפיעו על עתידינו ועל עתיד ילדינו.
סדנאות
סדנת Networking
מטרת הסדנה לעזור לאנשים ללמוד ולפתח מיומנות ליצירת רשת קשרים אישיים ועסקיים גם באינטרנט וגם בעולם הפיזי, שיעזרו לכם להשיג מטרות אישיות ועסקיות
סדנת Ideation ליצירת רעיונות חדשים
מטרת הסדנה לבנות הרגלים משמעותיים בפיתוח יצירת רעיונות. בסדנה נלמד כלים וטכניקות מעולמות החדשנות, שיעזרו לפתח רעיונות חדשניים על בסיס קבוע כדי לייעל תהליכי עבודה, לפתח תהליכי חדשנות, לפתור אתגרים עסקיים, לחסוך כסף לארגון ולעזור לו לצמוח ולהתפתח.
סדנה לפיתוח מיומנויות דיגיטליות
מטרת הסדנה לפתח כישורים של העידן הדיגיטלי שכל עובד זקוק להם כדי להתנהל טוב יותר בסביבה דיגיטלית מתקדמת, לשפר ביצועים אישיים ולהיות הרבה יותר פרודוקטיביים.
סדנת Doodling לפיתוח יצירתיות
ישנם מספר דרכים לפתח חשיבה. אחת מהן היא ציורי דודל או בעיברית שירבוט צורות. מה זה שירבוט בעצם? שירבוט הוא ציור צורות שונות בצורה ספונטנית שעוזר מאוד לחשוב, להתרכז ולשחרר רעיונות. לשירבוט של הצורות ישנה השפעה עמוקה על האופן שבו אנו מעבדים מידע ומוצאים פתרונות לבעיות שונות. שירבוט הוא דבר אינטואיטיבי מאוד ונגיש לכולם. אין צורך להיות צייר כדי לדעת לשרבט.
Be Relevant
יעוץ לארגונים
אני עוזרת לארגונים לבנות תהליכי חדשנות דרך ההון האנושי שיעזור להם להצליח בעולם תחרותי ומאתגר. עוזרת להטמיע תהליכי שינוי וחדשנות, לקדם תרבות של חדשנות, לסייעה ליחידות עסקיות לפתח תוכניות חדשות שמתאימות לתהליכים העסקיים שלהן. כאינטגרטורית בין יחידות עסקיות לבין מערכות מידע וכמנהלת פרויקטים בעשרות ארגונים שונים, אני יוצרת שפה משותפת וחיבור בין שני גופים (גוף עסקי ומערכות מידע) שלא דוברים את אותה השפה, וע"י העברת מסרים מדוייקים ותקשורת בין אישית ויצירת אמון. עוזרת לגשר על הפערים, להוריד התנגדויות ולייצר שיתוף פעולה שמוביל להצלחת הפרויקטים.
מנטורינג לשכירים
אני עוזרת לאנשים לבנות את הרלוונטיות שלהם כדי להצליח בשוק העבודה המשתנה ע"י פיתוח מיומנויות הכרחיות וכישורים שנדרשים היום.
אני מאמינה שכל אחד ואחת מכם יכולים לעזור לעצמכם להישאר עדכניים ורלוונטיים ולגרום למשרות להגיע אליכם. מה שצריך לעשות בשביל זה הוא להכיר את חוקי המשחק החדשים, ללמוד ליצור רעיונות ולייצר הזדמנויות חדשות. אי אפשר היום לסמוך שארגון ידאג להכשרה המקצועית שלכם.
אני מזמינה אתכם להצטרף לתוכנית ליווי אישית או קבוצתית כדי לקבל כלים פרקטיים שיעזרו לכם לייצר את הערך המוסף שארגונים מחפשים היום בכל מועמד.
אם אתם רוצים להתקדם בתוך הארגון או מחוצה לו, לעבור לתחום עיסוק חדש, או למצוא את המקום הנכון עבורכם, בתוכנית ליווי תקבלו ארגז כלים שיעזרו לכם להגדיל בצורה משמעותית את הסיכויים שלכם להישאר רלוונטיים גם בתקופות של אי וודאות.
תמונות וסרטונים
לקוחות מספרים

הרשמה לניוזלטר

רוצים להישאר עדכניים ורלוונטיים?
הרשמו לניוזלטר שלי

לפרטים נוספים

נא מלאו את הטופס ואצור איתכם קשר בהקדם 

דילוג לתוכן