חשיבת העתיד

חשיבת העתיד

אני אוהבת את חודש דצמבר.
במשך 22 שנה בחודש דצמבר אני יושבת מול יומני היקר וכותבת את היעדים לשנה הקרובה. זה מאתגר כל פעם מחדש לחשוב לאן אני לוקחת את עצמי בעוד שנה מהיום.

אבל…. לפני קביעת היעדים, אני קודם כל עוברת על רשימת היעדים שכתבתי בשנה שעברה, לבקרה אישית. כדי לבדוק האם עמדתי בהם, ואם לא, אני מנסה להבין למה, מה היה חסר לי והאם היעד הזה הוא רלוונטי לי לשנה הקרובה.

אשתף אתכם בשלושה יעדים מתוכננים שהצבתי לפני שנה וביעד אחד משמעותי שאציב לעצמי לשנה הקרובה.

1 – להקים קהילה לשכירים. בינואר 2021 הקמתי קהילת פייסבוק בשם  BeRelevant – שכירים שרוצים יותר

2 – לפתח מיומנות של חוסן מנטאלי. מתחילת השנה, אחת לשבוע, הקשבתי למדיטציות עם דמיון מודרך. החלק הזה היה לי מאוד קשה, כאדם ריאלי שלא מתחבר לנושאים רוחניים. בהתחלה הכרחתי את עצמי להקשיב 10 דקות להקלטה ועם הזמן התחלתי לאהוב את החיבור לשקט ולנסות לא לחשוב על כלום. זה היה אתגר. היום אני מרגישה מחוזקת יותר.

3 – לקבל החלטה לא להישאר במקום בו אני נמצאת ולצאת לעצמאות. אחרי שסעיף 2 הושג, היה הרבה יותר קל לקבל את ההחלטה הזאת. ב-30.12.2021 אני מסיימת את תפקידי כשכירה ויוצאת לעצמאות מלאה.

4 – היעד הזה נולד בצורה ספונטאנית ביותר. החלטתי להקים ערוץ פודקאסט בשם Be Relevant שמיועד לשכירים וארגונים שרוצים להפוך לרלוונטיים.

היעד לשנת 2022 הוא להנות מהדרך החדשה – להיות עצמאית. לא משנה מה יהיה ואיך יהיה, הכי חשוב להנות מעשייה, מיצירה, מחשיבה ולהתקדם כל יום עוד צעד קדימה.

אני ממליצה בחום לתכנן את העתיד שלכם לשנה הקרובה. אם יש לכם שאלות, אל תהססו לשאול. 

הרשמה לניוזלטר

רוצים להישאר עדכניים ורלוונטיים?
הרשמו לניוזלטר שלי

לפרטים נוספים

נא מלאו את הטופס ואצור איתכם קשר בהקדם 

דילוג לתוכן